KONTAKTINFORMASJON


Oversikt over ansatte i Fabrikken Næringshage AS


Helge Krøgenes


Daglig Leder/Forretningsutvikler

Mobil: 930 96 109
E-post: helge@fabrikken.as
Skype: hkroeg

Nan Iren Erdal


Forretningsutvikler

Mobil: 416 76 445
E-post: nan.iren@fabrikken.as
Skype: fabrikkennh

Roy Bernt Pettersen


Forretningsutvikler

Mobil: 472 79 764
E-post: roy@fabrikken.as
Skype: Roy.Bernt.Pettersen

Ivar Tjønsø


Forretningsutvikler

Mobil: 412 05 634
E-post: ivar@fabrikken.as
Skype: 

Åshild Elton Jacobsen


Forretningsutvikler

Mobil: 480 91 437
E-post: aashild@fabrikken.as
Skype: 

Erling Bøhn Hilstad


Forretningsutvikler

Mobil: 936 26 357
E-post: erling@fabrikken.as
Skype: 

Tom Runar Buljo


Forretningsutvikler

Mobil: 913 95 742
E-post: tom@fabrikken.as
Skype: 


Fabrikken Næringshage AS

Kjøpmannsgata 10 - fjerde etasje
8400 Sortland, Norway

Havnepromenaden 2
Svolvær​

Telefon: 76 20 00 00
Epost: post@fabrikken.as

Ta kontakt for en uforpliktende prat om din idè eller ditt prosjekt. All informasjon behandles under konfidensialitet.



FØLG OSS

Column 1



Column 5

Header 1 / 3